Онлайн-співбесіда може провалитися через ці помилки: що варто врахувати
Топ помилок, через які може провалитися онлайн-співбесіда
Співбесіди онлайн уже стали звичними під час пошуку роботи. Це дає можливість знайти роботу у будь-якому куточку світу. Однак онлайн-співбесіда може провалитися через поширені причини.
Що варто врахувати під час зустрічі з роботодавцем онлайн, розповіли на порталі Work.ua. Серед типових помилок називають:
Вимкнута камера. Рекрутер може зрозуміти, що ви не зацікавлені в отриманні роботи чи маєте низьку цифрову компетентність. Варто пам'ятати, що встановлення живого контакту допоможе ректурету оцінити вашу впевненість, відкритість, професійність і рівень зацікавленості по міміці, жестикуляції. Навіть під час нетривалої зустрічі можна показати себе з найкращого боку.
Відволікаюче тло позаду. Задній фон створює враження про вашу організованість, професійність і увагу до деталей. Охайний, нейтральний фон допомагає рекрутеру зосередитися на вас, а не на хаосі позаду. Якщо немає можливості влаштувати сприятливий фон, можна скористатися функцією розмиття віртуального фону.
Технічні проблеми. Перед співбесідою варто протестувати платформу. Спеціалісти радять за 30 хвилин до співбесіди перевірити мікрофон, навушники, рівень заряду пристроїв. Також варто вимкнути звук на телефоні та сповіщення на комп’ютері, щоб дзвінок або дзижчання з вашого телефону не зіпсували співбесіду.
Сторонні звуки під час онлайн-співбесіди можуть заважати не лише вам, а й рекрутеру, відволікаючи від змісту розмови. Гучні голоси, шум транспорту, гавкіт собаки чи телевізор на фоні створюють враження неорганізованості.
“Група підтримки” за кадром. Наявність батьків, друзів за кадром, які підказують кандидату відповіді, може справити на рекрутера вкрай негативне враження.
Неправильне положення камери. Камера, спрямована знизу вгору, формує невигідний ракурс, через який обличчя може виглядати непропорційно. Якщо ж камера розташована надто високо, складається враження, ніби ви дивитеся вниз на співрозмовника, що може сприйматися як відстороненість чи невпевненість.
Нагадаємо, що портал “Коментарі” писав скільки заробили за 2024 рік члени наглядової ради “Нафтогазу”.