Зеленський відреагував на найбільшу атаку Росії по Україні за всю війну: що вирішив Путін
Росія завдала рекордної атаки по Україні використавши 537 дронів та ракет.
Президент України Володимир Зеленський відреагував на масову атаку Росії ракетами та дронами, яка відбулася в ніч на 29 червня. За словами Зеленського, російський диктатор Володимир Путін вирішив продовжувати війну замість спроб досягти миру.
Володимир Зеленський повідомив про черговий обстріл України, який здійснила Росія завдаючи удари по цивільних.
За словами президента, Путін остаточно вирішив не йти до миру, а продовжувати війну проти України. Як пояснює президент, про це свідчать постійні удари РФ, зокрема лише за цей тиждень було понад 114 ракет, більш ніж 1270 дронів і майже 1100 КАБів. Зеленський закликав збільшити тиск на РФ, щоб закінчити війну в Україні.
Також Зеленський закликав надати Україні більше ППО зазначивши, що Київ готовий купити американські системи.
Раніше портал "Коментарі" повідомляв, що Росія завдала рекордної атаки по Україні використавши 537 дронів та ракет. У Повітряних силах розповіли, скільки знищили.
Також "Коментарі" писали, що під час відбиття масованої повітряної атаки Росії 29 червня загинув пілот F-16 Максим Устименко.