Зеленський назвав рівень російської делегації "бутафорським"

Володимир Зеленський порівняв українську та російську делегації для переговорів

Президент України Володимир Зеленський прибув до Анкари для переговорів з президентом Туреччини Реджепом Ердоганом, а також для українсько-російських перемовин. На брифінгу біля літака глава української держави порівняв дві делегації, які направлено до Туреччини для мирних переговорів.

"Рівень делегації росіян схожий на бутафорський. Подальші кроки вирішимо після зустрічі з Ердоганом. Потрібно зрозуміти, який у російських представників мандат", - заявив президент Зеленський після прибуття до Анкари.

У той же час міністр закордонних справ Сибіга заявив, що Україна ніколи не була і не є перешкодою для досягнення миру. Він заявив, що українська делегація прибула до Туреччини на найвищому рівні — на чолі з президентом Зеленським.

Які представники України можуть брати участь у ймовірних зустрічах з російською стороною ще вирішуватимуть, додав Сибіга.

Нагадаємо, що глава української держави Володимир Зеленський перебуватиме у Туреччині з міністром закордонних справ Андрієм Сибігою, главою Офісу президента Андрієм Єрмаком та його заступниками.

Також у складі делегації будуть заступники Єрмака Ігор Жовква та Ігор Брусіло. У той же час поки невідомо, чи братимуть участь вони в переговорах з російською делегацією в Стамбулі. Варто зазначити, що близько 13.00 15 травня в Анкарі у Володимира Зеленського заплановано зустріч із президентом Туреччини Реджепом Ердоганом. Нині вже президентський борт приземлився у Туреччині.

Росія також затвердила склад делегації для перемовин у Туреччині. Про це повідомляють російські ЗМІ

До складу увійшли Володимир Мединський, Михайло Галузін, Ігор Костюков і Олександр Фомін. Також Путін затвердив склад експертів для переговорів з Україною. Самого його у списку немає, що свідчить про те, що він не летить до Стамбула. Головою переговорної групи призначено помічника президента Володимира Мединського.