Задихнулися: стали відомі нові деталі про штурм росіян через трубу в Курській області

Інформацію про операцію Росії, що готується, в Курській області випадково злили в мережу на стадії підготовки.

Росія намагалася здійснити несподівану військову операцію в Курській області зі спробою закинути групу солдатів у тил ЗСУ трубою газопроводу, який вивели з експлуатації. Російські військові блогери повідомляють, що операція зазнала невдачі, і лише частина групи загинула від вогню українців, інші - задихнулися.

Російський пропагандист Володимир Романов, який веде Telegram на 140 тисяч підписників, стверджує, що ідея із закиданням групи солдатів через газопровід виникла з досвіду боїв в Авдіївці рік тому. Тоді росіянам вдалося провернути подібний маневр.

"Підрозділ заявив, що все підготував: вентиляцію, відстійники, воду і провіант, зв'язок тощо. Але виявилося не підготували. Результат усі на місцях знають. Питання - чи буде попит за тих, хто задихнувся?" - пише Романов, додаючи, що тоді в Авдіївці все теж пройшло не настільки вдало, як розповідає російська пропаганда.

Як пише російський опозиційний блогер Ян Матвєєв, інформацію про підготовлювану "трубопровідну операцію" ненароком злив у загальний доступ російський дроновод із псевдонімом "Мойсей". Ще 1 березня він опублікував у своєму Telegram-каналі прохання терміново допомогти з постачанням кисневих балонів.

Нагадаємо, 8 березня приблизно сотня російських солдатів пройшла газопроводом, який не працює, щоб вийти в тил бійцям Сил оборони в районі Суджі. Однак цей маневр Росії не став несподіванкою для українських захисників. Про операцію було відомо заздалегідь.

Раніше портал "Коментарі" повідомляв, що у DeepState пояснили, що відбувається у Сумській і Курській області.

Також "Коментарі" писали, що війська КНДР в Курській області вдалися до нової тактики.