Українці "привітали" росіян з Днем Росії через рекордні втрати на війні
В День Росії втрати росіян на війні в Україні перетнули позначку в один мільйон.
12 червня втрати Росії на війні в Україні перевищили один мільйон пораненими та загиблими. Бар’єр у мільйон втрат російських солдатів було подолано в День Росії, з нагоди чого українці створили меми та "привітали" росіян.
Згідно з оновленням Генерального штабу ЗСУ, 12 червня втрати ворога на війні в Україні становили близько 1 000 340 особового складу. Таким чином, Росія кожного дня з початку повномасштабного вторгнення в Україну втрачала 830 військових.
Українці "привітали" росіян з Днем Росії мемами через втрату мільйона солдатів на війні проти України.
За даними Генштабу, росіяни з кожним роком війни зазнають усе більших втрат на війні:
- - За 2022 рік окупанти втратили 106 720 осіб (у середньому 340 осіб на добу)
- - За 2023 рік втрати ворога склали 253 290 осіб (693 особи на добу)
- - За 2024 рік – 430 790 осіб (1177 осіб на добу)
- - За 5 місяців 2025 року - 200 000 осіб (1286 осіб на добу)
За даними Центру стратегічних і міжнародних досліджень, російська чи радянська армія ніколи не зазнавала таких втрат у війнах та військових операціях, починаючи з часів Другої світової війни. До повномасштабного вторгнення в Україну, Росія втратила в різних конфліктах до 50 тисяч військових. Зокрема, у війні в Афганістані ці втрати становили 14-16 тисяч, а в чеченських війнах – 12-25 тисяч.
Раніше портал "Коментарі" повідомляв, що в МЗС зробили заяву, чого досягла Росія, втративши понад мільйон солдатів.
Також "Коментарі" писали, що партія Путіна подарувала м'ясорубки матерям загиблих російських солдатів.