У ЗСУ назвали цинічну мету Путіна оголосити "Великоднє перемир'я"

Окупанти під час припинення вогню стягували нові сили

Російські війська використали так зване "великоднє перемир’я", оголошене Володимиром Путіним, не для припинення вогню, а як можливість укріпити свої бойові позиції — особливо на Лиманському напрямку. Після завершення цього короткотривалого "затишшя" 21 квітня окупанти розпочали інтенсивний наступ силами піхоти. Про це повідомила Анастасія Блищик, речниця 66 окремої механізованої бригади імені Мстислава Хороброго, в ефірі "Суспільне.Новини".

"Насправді це 'перемир’я' лише погіршило ситуацію. Вже після його оголошення ми зіткнулися з інтенсивними артилерійськими обстрілами. Ворог активно використовував ударні дрони, а один із наших батальйонів потрапив під піхотний штурм", — розповіла вона.

За її словами, під прикриттям "режиму тиші" російські сили підтягували піхотні підрозділи до передової, озброєні гранатометами та кулеметами. Аеророзвідка бригади зафіксувала переміщення понад 120 військових РФ, які розташувалися у лісосмугах, посадках, руїнах та укриттях поблизу лінії фронту.

"Щойно завершився термін дії 'перемир’я', росіяни одразу перейшли в наступ масштабними силами піхоти", — додала Блищик.

Нагадаємо, 19 квітня президент РФ Володимир Путін заявив про початок "великоднього перемир’я", яке мало діяти з вечора п’ятниці до опівночі неділі, 21 квітня. Російське Міноборони повідомило, що його дотримання можливе лише за умов "дзеркальної" відповіді з боку України. Як показали події на фронті, оголошене "перемир’я" стало лише прикриттям для підготовки нового наступу з боку РФ.

Як вже писали "Коментарі", на міжнародній арені вже тривалий час обговорюють можливість укладення перемир'я між Україною та Росією. Хоча досягти значного прогресу у цьому напрямку поки що не вдалося, тимчасове перемир'я могло б бути вигідним для України.