У Третій штурмовій заявили про значні зміни: про що йдеться
Третя штурмова стала Третім армійським корпусом: що зміниться
Третя штурмова бригада стала Третім армійським корпусом. Про це повідомив Андрій Білецький.
Військовий наголосив, що бригада три роки здобувала унікальний досвід у запеклих битвах, проводила успішні контрнаступи, ставала найефективнішою у застосуванні дронів на передовій.
Зазначається, що у День українського добровольця, заснована добровольцями в 2022 Третя штурмова стає Третім Армійським Корпусом під командуванням Андрія Білецького.
Військовий розповів, що кити, на яких збираються будувати корпус — бойова підготовка, професійний сержантський корпус, робота з управлінням, плануванням, і технологічність.
Нагадаємо, що перемовини, проведені у Саудівській Аравії між Україною та США, як писав портал “Коментарі”, довели прагнення українського народу до миру. Було попередньо погоджено встановлення 30-денного режиму повної тиші.
Керівник Офісу президента Андрій Єрмак в ефірі телемарафону “Єдині новини” розповів про червоні лінії — на які умови не погодиться Україна.