У РФ "дзеркалять" позицію України: яку ідею намагаються нав'язати Трампу

Росіяни заявляють, що Україна не може бути в НАТО і ставлять під сумнів європейську інтеграцію нашої країни

Наразі путінські "дзеркалять" позицію України щодо гарантій безпеки. Там просувають ідею, що Україна не може бути в НАТО і ставлять під сумнів європейську інтеграцію нашої країни. Як повідомляє портал "Коментарі", таку заяву в ефірі телеканалу "Еспресо" зробив керівник Центру протидії дезінформації при РНБО Андрій Коваленко.

"Вони намагаються нав'язати ці ідеї майбутній команді Дональда Трампа. Ми пам'ятаємо тези Малофєєва, церковного олігарха та пропагандиста, який заявляв, що якщо умови Росії не будуть враховані, перемовини не відбудуться. Важливо побачити жорстку позицію Сполучених Штатів у дипломатичній дуелі з Росією. Наше завдання – не допустити маніпуляцій з тезою гарантій безпеки для Росії, щоб ці гарантії не включали ослаблення нашої євроінтеграції чи гарантій безпеки. Це ключовий момент, який росіяни будуть намагатися використати", - зазначив керівник Центру протидії дезінформації при РНБО.

Зазначимо, у цьому ж інтерв'ю Андрій Коваленко зазначив, що розмови – це одна, а реальні дії – зовсім інша. Путінський режим не демонструє, що хоче серйозних переговорів. Натомість Москва намагається накопичити ресурси та розподілити їх так, щоб російські війська могли вести війну проти України до 2027 року.

Представник РНБО зазначив, що наміри Москви продовжувати війну як мінімум ще два роки вказують не лише на заяви російського диктатора Володимира Путіна.

"Я аналізую не лише заяви Путіна, а й роботу військово-промислового комплексу, економічний потенціал та акценти, які робляться на оборону та продовження інтенсивної війни протягом 2025 року, а також спроби накопичити ресурси та розподілити його таким чином, щоб вони могли воювати до 2027 року", – пояснив Андрій Коваленко.

Читайте також на порталі "Коментарі" - путінський режим навмисне спотворює законодавство України та Конституцію України щодо виборів в умовах військового стану, а також не має наміру поступатися умовами для припинення війни, які не змінилися з 2021 року. Про це йдеться у звіті Інституту вивчення війни (ISW).