Трамп потрапив у власну пастку: чому Україна тепер у великій небезпеці

Позитивне ставлення Трампа до Путіна призвело до негативних наслідків у переговорах.

Президент США Дональд Трамп привітно висловлювався до російського диктатора Володимира Путіна, чим потрапив у пастку власних заяв. Як вважає голова Меджлісу кримськотатарського народу Рефат Чубаров, через це Трамп буде усе більше тиснути на Київ, щоб досягти угоди зі значними поступками України.

Рефат Чубаров у коментарі "Крим. Реалії" оцінив причину критики Дональда Трампа у бік України та Володимира Зеленського. За його словами, Трамп сам винен у ситуації, адже допустив можливість того, що Росія виставляє ультимативні умови для закінчення війни на які Україна не може погодитися.

"Трамп і його оточення опинилися у пастці, в яку потрапили виключно зі своєї вини. Досить згадати потік доброзичливих меседжів у бік Путіна й Росії, які ними озвучувалися ще задовго до початку переговорів", - вважає Чубаров та пояснює, що це спровокувало Москву діяти агресивніше.

Чубаров припускає, що замість тиску на Росію команда Трампа буде схиляти Україну до виставлених Кремлем умов перемир’я. За його словами, США могли випробовувати українську позицію завдяки інформаційним статтям щодо територіальних поступок.

"Адміністрація Трампа тестує керівництво й політикум України, організовуючи різні вкидання на тему територіальних поступок з боку України без яких, мовляв, неможливо буде завершити російсько-українську війну і досягти стійкого миру", - додав голова Меджлісу.

Чубаров закликав Київ критично ставитися до таких пропозицій та не приймати їх, особливо щодо територіальних поступок в обмін на мир.

Раніше портал "Коментарі" повідомляв, що в Україні можливе припинення вогню через тиждень завдяки Трампу.

Також "Коментарі" писали, що Путін пояснив, чому оголосив про "великоднє перемир’я".