Став відомий найгірший сценарій, який може отримати Київ з боку США
Наразі не ухвалено жодних домовленостей між США і РФ, які б різко суперечили позиції України
Сполучені Штати таки мають потенційні інструменти впливу на Росію, переконаний політолог Сергій Таран. За його словами, в першу чергу мова йде про законопроект про вторинні санкції, які передбачають, зокрема, 500% мито на товари з країн, які купують російську нафту, газ та уран.
Окрім того, підкреслює експерт, добре те, що США не відходять від дипломатичних зусиль щодо російсько-української війни. Принаймні, зараз. Схоже на те, каже політолог, що Дональд Трамп ще вірить, що він зможе якось поставити війну на паузу та увійти в історію великим миротворцем.
Також політолог звертає увагу на те, що немає ніяких домовленостей між Росією та США, які би різко суперечили позиції Києва.
Втім, за його словами, є і погані новини за підсумками переговорів Трампа з кремлівським диктатором Володимиром Путіним. В першу чергу те, що наразі не буде режиму припинення вогню.
Окрім того, політолог вважає, що нинішній аморфний стан американо-російських відносин, - "ні санкцій, ні дружби" - може тривати довго.
Таран додав, що поки позиції США та Росії на війну офіційно лишаються незмінними. Трамп, за його словами, підтримує тотальне замороження всього як є - ліній розмежування, кількості армії, законів та статусу України. Путін же, додає експерт, за подальше зміщення нинішнього стану речей на користь Росії.
Нагадаємо, портал "Коментарі" розповідав, що в Україні засумнівалися в розумових здібностях Трампа.