США поставили на паузу продаж зброї України: коли та за яких умов чекати відновдення
Політичний експерт Вадим Денисенко пояснив ситуацію з постачанням зброї для ЗСУ
Політичний оглядач та журналіст Вадим Денисенко поділився своїм баченням ситуації навколо можливого продажу американського озброєння Україні. В ефірі телеканалу Еспресо він заявив, що наразі процес ухвалення цього стратегічно важливого рішення фактично поставлено на паузу — щонайменше на місяць.
На думку експерта, причина затримки полягає у політичних планах Дональда Трампа. Денисенко припускає, що колишній президент США, який, ймовірно, готується до повернення на політичну арену, вирішив зробити ще одну спробу налагодити діалог із президентом Росії Володимиром Путіним. Саме це, за його словами, стало фактором, який сповільнив ухвалення рішень у сфері військового співробітництва між США та Україною.
Водночас незважаючи на затримку, Денисенко вважає перспективу надання Україні доступу до американської зброї цілком реальною. На його думку, затримка має тимчасовий характер, і після ухвалення остаточного рішення США, швидше за все, відкриють можливість для закупівель озброєння.
Як вже писали "Коментарі", Україна готова купити у США великий пакет зброї, заявив президент Володимир Зеленський.