Ситуація жахлива: Гончаренко пропонує оцінити реальність

Гончаренко не добирає слів: після переговорів у Лондоні пропонує оцінити реальність

Обговорення питання досягнення миру в Україні перейшло у площину категоричних відмов. Президент Володимир Зеленський вчергове заявив, що Україна не погодиться на визнання Криму російським. У США заявили про ймовірний вихід із переговорного процесу.

Народний депутат України Олексій Гончаренко емоційно відреагував на заяви сторін, більше критикуючи дії Зеленського.

“Ситуація — ху**ва. По всім моїм контактам — лише одне питання: а навіщо Зеленський виходить і щось коментує? Чи не міг би він просто трохи помовчати? Напевно, не може наш генералісімус мовчати. Складно йому. Хочеться говорити”, - розповів Гончаренко.

Нардеп пояснив, що Дональд Трамп дуже погано реагує на будь-які заяви в ліберальних ЗМІ. Дуже погано, підкреслив Гончаренко.

“Україна, завдяки "таланту" найвеличнішого лідера сучасності, стала темою міжпартійної боротьби в США. І Зе кожен вечір сходить з розуму і підкидує якісь нові ідеї й коментарі”, - зауважив Гончаренко.

При цьому він акцентував увагу на реальності - зазначивши, що Україна прямо зараз не зможе відбити території з допомогою США.

“То чому ми відіб’ємо їх без їхньої допомоги? Як? Нам потрібен мир. Заморозка. Зупинка. Нам потрібно перегрупуватись, запустити ВПК і підготуватись до наступної війни. Але не війни на виснаження, а війни з бліцкригом (те, що показав Азербайджан)”, - пояснив свою позицію Гончаренко.

Нардеп також порадив, якщо Юлії Свириденко, чи Ігорю Альпаченкову, чи Дмитру Литвину, або Сергію Стерненку хочеться воювати, то вони можуть брати автомат і воювати. А не сидіти і розповідати про війну до останнього українця.

“Давайте будем розумними. РЕАЛЬНІСТЬ ось така і в цій РЕАЛЬНОСТІ ми залежимо від Трампа більше, ніж він від нас”, - переконаний Гончаренко.

Нардеп також наголосив, що на перемовинах американська сторона стоїть на позиціях:

  • Невизнання українських окупованих територій - Росією.

  • Необмеження української армії та ВПК.

  • Можливість заходу в Україну європейських військ, як гарантії безпеки.

  • Повернення Запорізької атомної станції.

“В нинішніх реаліях - це нормальні умови. Дуже жаль, що американці не хочуть знищити Москву і Петербург. І дуже жаль, що ми не маємо ні засобів, ні можливостей це зробити самі. Тому трохи дивимось на реальність і починаємо думати: а що далі? і як далі?”, - переконаний нардеп.

Нагадаємо, що Андрій Єрмак, як писав портал “Коментарі”, розповів про результати зустрічі в Лондоні.