Штурми на електросамокатах: що відбувається на одному з напрямків
На Харківському та Куп’янському напрямках тривають важкі бої
Російські війська продовжували наземні атаки на північний схід від міста Харків поблизу Вовчанська 4 і 5 листопада. Про це повідомляє портал "Коментарі" з посиланням на інформацію Інституту вивчення війни.
Речник української бригади, яка діє на харківському напрямку, 5 листопада заявив, що успішні удари української артилерії та безпілотників з огляду від першої особи (FPV) по російських танках і бронетехніці змушують російські сили використовувати піхоту, а іноді й електросамокати для штурмів на харківському напрямку.
Російські війська нещодавно просунулися на південний схід від Куп’янська та на північний захід від Кремінної на тлі продовження російських наступальних операцій уздовж лінії Куп’янськ-Сватове-Кремінна 4 та 5 листопада. Геолокаційні кадри, опубліковані 4 та 5 листопада, показують, що російські війська просунулися на захід від Новоселівського (на південний схід від Куп’янська) і до півночі Тернів (на північний захід від Кремінної).
Російські пропагандисти стверджували, що російські війська продовжували наступ біля Колесниківки (на південний схід від Куп’янська) і захопили більшу частину населеного пункту, а також що російські війська просунулися в районі Тернів, хоча ISW ще не знайшло підтвердження будь-яких із цих тверджень.
У Генштабі України повідомили, що російські війська продовжили наступ на північ від Куп'янська в районі Кіндрашівки; на схід від Куп'янська поблизу Петропавлівки; на південний схід від Куп'янська біля Колісниківки, Кругляківки, Новоосинового, Лозової, Чернещини, Загризове, Кучерівки; на північний захід від Сватового біля Піщаного; на захід від Сватового поблизу Вишневого; на південний захід від Сватового біля Дружелюбівки, Макіївки, Катеринівки, Греківки; і на захід від Кремміна біля Торського, Зарічного і Тернів. Речник української бригади, яка діє на куп’янському напрямку, 5 листопада заявив, що російські війська подвоїли кількість наземних атак і використовують вогневі штурмові підрозділи чисельністю від трьох до п’яти солдатів.