Що не так з мобілізацією в Україні: чи дійсно кількість втрат зашкалює
Українське військо потребує молоді
Нинішні темпи мобілізації в Україні не покривають навіть поточні втрати, не кажучи про збільшення чисельності збройних сил. Як інформує портал "Коментарі", про це пише "BBC Україна" із посиланням на власні джерела у Генштабі.
ЗМІ зазначає, аби компенсувати втрати та хоч трохи поповнити бойові підрозділи, українське командування провело оптимізацію армійської структури. Це дало змогу вивільнити для участі в боях кілька тисяч людей.
Читайте також на порталі "Коментарі" - Володимир Зеленський дав зрозуміти, чи погодився на ультиматум США зменшити мобілізаційний вік до 18 років
Також видання "Коментарі" повідомляло - останнім часом західні ЗМІ рясніють заголовками про те, що адміністрація Байдена наполягає на зниженні мобілізаційного віку Україною, без чого нібито неможливо ефективно стримувати наступ РФ. В свою чергу, президент Зеленський в нещодавньому інтерв'ю західним ЗМІ наголосив, що партнерам краще було б зосередитися на виконанні своїх обіцянок по забезпеченню ЗСУ обіцяною зброєю, а не давати поради, як відправляти у бій воїнів без сучасного озброєння. В той же час державний секретар США Ентоні Блінкен натякнув, що Україна, все ж таки, має схвалити "важкі рішення" щодо мобілізації. Про що говорить таке наполягання США щодо зниження мобілізаційного віку? Чи може, все ж, влада ухвалити таке рішення під тиском партнерів? Видання "Коментарі" з цими питаннями звернулося до експертів.