РФ втрачає наступальний потенціал: ЗМІ розповіли про проблеми російської армії

У Росії залишилося мало часу для прориву на полі бою

Як пише видання Bloomberg, російська армія досягла обмежених успіхів на фронті проти українських військ, які відчувають нестачу зброї та боєприпасів. Це стало викликом для диктатора Володимира Путіна, оскільки завдяки надходженню західної зброї ЗСУ та через зростання втрат армії РФ, перевага росіян на полі бою втрачається.

Наголошується, що спроба ЗС РФ відкрити новий фронт у Харківській області виглядає такою, що не досягла своєї мети, яка полягала у створенні так званої буферної зони вздовж кордону.

Видання зазначає, що з надходженням зброї від США Кремлю доводиться стикатися зі зміною ставлення союзників України, які послаблюють обмеження на нанесення ударів по території РФ.

"Перспективи Росії здобути перемогу цього року значно зменшилися після відновлення постачання зброї та допомоги. Росія, можливо, має більшу кількість солдатів, але багато її першокласної бронетехніки було знищено. На відновлення армії до рівня 2022 року підуть роки", - заявив старший науковий співробітник з питань наземних війн Міжнародного інституту стратегічних досліджень Бен Баррі.

Раніше портал "Коментарі" повідомляв, що російський диктатор Володимир Путін знову озвучив наратив про готовність Росії до перемовин з Україною. "Перемовини можливі на тих умовах, про які ми домовлялись ще починаючи у Мінську, а потім у Стамбулі. Але навіть, якщо взяти за основу домовленості у Стамбулі, ми повинні виходити з реалій сьогоднішнього дня", — заявив російський диктатор.

Крім того, портал "Коментарі" розповідав, що діюча модель зростання російської економіки "примітивна" та незабаром вичерпає себе, заявив глава "Сбербанку" Герман Греф. Поточне зростання російської економіки, за словами Грефа, насамперед забезпечують зростаючі витрати держави на машинобудування, що призводить до зростання зарплат в економіці. "Люди стають більш заможними, вони йдуть у банки і, незважаючи на всі обмеження Центрального банку, отримують кредити. Навіть за дуже високими ставками через те, що в них зросли доходи", — зазначив він.