РФ починає проти України "політичну СВО": головні ризики для держави

Росія хоче отримати контроль над Україною, провівши до Верховної Ради свою партії

Команда американського президента Дональда Трампа хоче посприяти своєму партнерові Володимира Путіну, якого хоче відтягти від Китаю. Саме тому, відзначає політичний експерт Олександр Кочетков в Ер-Ріяді можуть висунути до України вимоги реабілітації тих, хто брав участь "у внутрішньоукраїнському конфлікті". А також вимога дозволити піти на вибори усім діячам та партіям України.

Експерт прогнозує, що після цього в Україні відразу з’являться партії, які за мир на всю голову, а для цього треба знаходити взаєморозуміння з Москвою і навіть визнати, що нібито і Україна винна в тому, що на неї напали.

А ще, прогнозує Кочетков, виринуть партії "тверезих прагматиків", які за відновлення і розвиток України. А для цього потрібні дешева енергія і фінанси, а дешеві енергоносії, ядерне паливо та дурні гроші — вони ж у Росії.

"Більше того, з’являться партії фронтовиків і волонтерів, які називають Путіна виключно "х*йлом, а Росію — п*дор*шкой, але фінансуватися вони з Кремля через наших бізнесменів, для яких гроші не пахнуть. Вони будуть жорстко вимагати репарацій від клятого агресора — у вигляді все тих же дешевих енергоносіїв... Тобто, відновлення нашої енергетичної і фінансової залежності від недоімперії", - відзначив Кочетков.

На переконання експерта, приховано проросійські партії отримають підтримку у втомленого і зневіреного населення України, а ще більше — у тих українців, які вже три роки за кордонам, і у нашій ситуації орієнтуються лише по піар-кампаніях у соцмережах.

При цьому експерт підкреслив, що першочерговим завданням нової Верховної Ради буде прибрати з Конституції України намір стати членом НАТО. Окрім того, новий парламент навіть може змінити Конституцію і вказати, що Україна є парламентською республікою, і президента обиратимуть народні депутати.

"І ж оберуть! Якусь нову реінкарнацію Віктора Медведчука. Який почне не у дурнуватому турборежимі, а спокійно, зважено і системно "знімати протиріччя і прибирати розбіжності, які призвели до війни" (хоча тоді війна у нас вже буде називатися "вимушеною СВО з боку дружньої Росії"). А далі — лише крок до створення союзною держави з братніми слов’янськими народами. І все це під поблажливі кивання з боку США, Китаю і ЄС", - відзначив експерт.

На його переконання, цей сценарій навіть страшнішій за воєнну поразку.

"У політичному "СВО" ризикуємо розгромно програти завдяки власній тупості і жадібності", - додав експерт.

Нагадаємо, портал "Коментарі" розповідав, кого із європейців Трамп може покликати на переговори щодо припинення війни в Україні.