Прихований штурм: куди росіяни намагалися лізти через газопровід

На Харківщині ворог намагався прорватися через газопровід «Союз», але був зупинений

На Куп’янському напрямку російські війська намагалися використати газотранспортний трубопровід "Союз" для прихованого просування та накопичення особового складу. Спробу штурму зірвали підрозділи 77-ї окремої аеромобільної Наддніпрянської бригади у складі 7 корпусу ДШВ.

Противник діяв північніше населеного пункту Новоплатонівка, намагаючись просунутися у напрямку Нової Кругляківки та Загризового. Для цієї операції російська сторона залучила близько 50 військовослужбовців, розраховуючи на прихований вихід через інфраструктурний об’єкт.

Українські десантники своєчасно виявили наміри ворога. У взаємодії з суміжними підрозділами Сил оборони спробу прориву було зупинено ще на початковому етапі. За підтвердженими даними, ліквідовано щонайменше 40 російських військових.

У результаті бойових дій противник не досяг жодної з поставлених цілей, а ситуацію в смузі відповідальності бригади вдалося стабілізувати.

Наразі в зоні відповідальності 77-ї бригади ворог продовжує діяти малими групами, намагаючись здійснювати просочування між позиціями. Усі ці спроби перебувають під постійним контролем українських підрозділів і оперативно припиняються.

Підрозділи 77-ї окремої аеромобільної Наддніпрянської бригади й надалі виконують бойові завдання на Куп’янському напрямку.

Нагадуємо, раніше портал "Коментарі" повідомляв про те, що Народний депутат Олексій Гончаренко висловив сумнів у тому, що Кирило Буданов після кадрових змін справді стане людиною, наближеною до ухвалення рішень президентом.