Окупанти намагаються прорвати кордон на Сумщині: що кажуть в ДПСУ

Росіяни намагаються прорватися на Сумщині та перерізати логістику ЗСУ

Ворог намагається прорвати кордон на Сумщині, але знищується прикордонниками та іншими підрозділами Сил оборони України. Про це в етері національного телемарафону "Єдині новини" речник ДПСУ Андрій Демченко, передає портал "Коментарі".

"Намагаючись витіснити Сили оборони України з Курської області, росіяни проводять десятки штурмових дій по позиціях українських воїнів. Вони прагнуть здійснити оточення наших сил, які перебувають в Курській області, або ж перерізати логістичні шляхи", – зазначив Демченко.

За його словами, зараз фіксується спроба переходу кордону маленькими штурмовими групами ворога по 2-3 військовослужбовці, інколи по 5, які мають задачу максимально зайти вглиб на нашу територію, накопичитися, закріпитися й розширити зону бойових дій.

"Проте успіху вони не мають: тільки за минулу добу близько 20 військовослужбовців рф були знищені", – додав речник прикордонної служби.

Нагадаємо, портал "Коментарі" писав, що президент України Володимир Зеленський відреагував на інформацію про можливий вихід українських сил з Курської області Росії. За його словами, українські бійці продовжують виконувати завдання та чинять тиск на Росію. Президент України

12 березня Володимир Зеленський під час брифінгу з журналістами у Києві прокоментував інформацію ЗМІ та осінтерів щодо нібито виходу України з території Росії у Курській області. "Наші війська на території Курської області виконують свої завдання, росіяни намагаються максимально тиснути на наші війська, військове командування робить те, що повинне робити — зберігає максимум життів наших воїнів", — сказав Зеленський.

Президент підтвердив, що Росія під час переговорів між Україною та США збільшила тиск на Курському напрямку. За його словами, Кремль буде використовувати типові кроки, зокрема залякування з застосуванням ядерної зброї.