"Нова" допомога США для України "курям на сміх": що не так з заявою Трампа
США має надіслати Україні значно більше озброєння, ніж пропонує Дональд Трамп.
Після чергової зупинки поставок озброєння від США, президент Дональд Трамп пообіцяв "нову" військову допомогу, а також знайти нові шляхи для постачання. Проте, за словами політичного оглядача Романа Шрайка, оголошена допомога від Трампа за розмірами "курям на сміх".
Як повідомляє видання Axios, Дональд Трамп під час останньої телефонної розмови з Володимиром Зеленським пообіцяв "негайно надіслати 10 перехоплювачів Patriot". Як зауважує Роман Шрайк, ця "нова" допомога значно менше, ніж мають надати США за домовленостями, які були укладені в час президентства Джо Байдена.
За його словами, частина зброї, яку мають передати США, залишилася у поставках зі складів за програмою PDA. За іншою програмою USAI, деяке озброєння лише в процесі виробництва, а замовлення на 10 млрд ще навіть не розміщені.
Нагадаємо, що у США заявили про аудит американського озброєння через який було зупинено постачання зброї Україні. Після розмови Трампа з Зеленським, президент США вказав, що Україна має отримати зброю, переважно для захисту від РФ.
Раніше портал "Коментарі" повідомляв, що в Кремлі відреагували на заяву Трампа про поставки зброї Україні.
Також "Коментарі" писали, що Медведєв закликав Росію продовжувати війну проти України попри будь-які заяви Трампа.