Кремль зрозумів очевидне: названо неочікувану причину вбивчої війни Путіна в Україні
Вступ до Європейського Союзу — це єдиний шлях для України, що дозволить їй визначити своє майбутнє та з чітким планом дій досягти прогресу як в економіці, так і в суспільстві.
У Кремлі чітко усвідомили, що Україна все більше відіймається від сфери їхнього впливу, а також остаточно відмовляється від тієї політичної системи, яку російське керівництво намагалося відродити, вважає народний депутат Вадим Галайчук.
За його словами, головною причиною, яка спровокувала агресивні дії Росії, стало саме розуміння Кремлем, що Україна не просто дистанціюється від їхнього контролю, а й категорично відмовляється повертатися до форми державного устрою, яку в Росії намагалися відновити у вигляді нового Союзу, схожого на колишній Радянський Союз. Це стало неприємним відкриттям для російського керівництва і стало каталізатором подальших подій.
Народний депутат наголосив, що шлях України у майбутнє чітко окреслений через європейську інтеграцію, зокрема через вступ до Європейського Союзу. Це єдиний реальний варіант, який дозволить країні не тільки зміцнити свою економіку, але й побудувати сучасне суспільство на основі чітко визначених стратегічних цілей.
За словами Галайчука, сьогодні перед Україною відкривається важливе "вікно можливостей", яке не можна втрачати. Цьому сприяє як активна позиція українського суспільства, яке категорично протистоїть зовнішній агресії, так і мужність та сила Збройних Сил України, що забезпечують захист і стабільність держави. Саме тому вкрай важливо максимально швидко рухатися до членства у ЄС, тиснути на міжнародних партнерів і не втрачати момент.
Вадим Галайчук зауважив, що такі можливості не є безмежними — вони відкриті лише на обмежений період часу, і Україна повинна використати цей шанс повною мірою, щоб закріпити свої позиції та остаточно позбавитися впливу Кремля.
Як вже писав портал "Коментарі", війна, яку Росія розв’язала проти України, триває вже понад два роки, і дедалі більше людей сподіваються на зрушення — якщо не на повноцінний мир, то хоча б на тимчасове перемир’я. Імовірність такого розвитку подій у найближчій перспективі не виключає російський опозиційний політик Ілля Пономарьов.