Кар'єрний ріст по-російськи: кого окупанти призначають директорами

Ворог призначає директорами закладів освіти на окупованих територіях двірників і лаборантів

Попри обіцянки високих зарплат та соціального захисту, на тимчасово окупованих територіях критично бракує кадрів для закладів освіти, оскільки більшість педагогів відмовилися співпрацювати з ворогом.

Як повідомляє Центр національного спротиву, насамперед йдеться про вчителів старших класів та представників адміністрації навчальних закладів. Така ситуація спостерігається на окупованих частинах Херсонщини, Запоріжжя, Донеччини та Луганщини.

Як зазначає Центр спротиву, через брак кадрів окупанти не соромляться ставити на посади директора школи чи заступника з навчальної частини колишніх лаборантів та навіть двірників.

Також повідомляється, що приїжджати із Росії на тимчасово окуповані території педагоги не поспішають, попри обіцяні грошові виплати та гарантоване житло. Якщо такі знаходяться, то це здебільшого студенти другосортних російських педагогічних вузів.

Раніше портал "Коментарі" повідомляв, що Палата представників Конгресу США проголосувала за законопроєкт про надання військової та фінансової допомоги Україні. Відповідний законопроєкт запропонував спікер Палати представників Майк Джонсон. Перед розглядом документу Палата представників відхилила чотири поправки, запропоновані противниками допомоги Україні. Пакет допомоги Україні передбачає витрати з американського бюджету у розмірі $60,84 млрд.

Крім того, портал "Коментарі" розповідав, що за останні два місяці російські загарбники вивели з ладу 5 американських танків Abrams. Всього США передали Україні 31 танк. Як повідомляє The New York Times із посиланням на високопоставлене американське джерело, найчастіше росіяни вражають бронетехніку безпілотниками. Видання зазначає, що загалом Україна втратила близько 140 танків, які були передані країнами НАТО. Зокрема, ворог вразив 30 німецьких танків Leopard.