Додому повернулися Захисники в рамках обміну: з яких напрямків

Додому повертається ще одна група Захисників в рамках великого обміну

Сьогодні в рамках домовленостей у Стамбулі, Координаційним штабом з питань поводження з військовополоненими з російської неволі визволено групу Захисників з категорії “важкопоранені і тяжкохворі”. Про це повідомляє портал "Коментарі" з посиланням на інформацію КоордШтабу.

Серед звільнених сьогодні — військовослужбовці ЗСУ, зокрема ДШВ, Військово-Морських Сил, Повітряних Сил, Сил ТрО, СБС, а також Державної прикордонної служби та Національної гвардії України.

У нинішньому обміні повертаються оборонці Маріуполя, які провели у неволі більше 3-х років. Усі визволені Оборонці — чоловіки, представники рядового та сержантського складу. Частину звільнених сьогодні українських воїнів вважали зниклими безвісти.

Захисники боронили Україну в таких регіонах:

Донеччина;

Луганщина;

Запоріжжя;

Херсонщина;

Харківщина;

м. Маріуполь.

Звільнені з полону Захисники пройдуть необхідний медичний огляд, отримають допомогу з фізичної та психологічної реабілітації, а також всі належні виплати за весь час перебування у неволі.

"Сьогоднішній обмін є частиною великого обміну у категоріях військовослужбовців віком до 25 років, а також важкопоранених та тяжкохворих. Україна послідовно працює над реалізацією формули обміну "всіх на всіх" в усіх категоріях", – зазначили у Координаційному Штабі.

Нагадаємо, портал "Коментарі" писав, що помічник диктатора РФ, голова російської делегації на переговорах з українською стороною Володимир Мединський повідомив, що 12 червня Україна та Росія розпочнуть термінові санітарні обміни важкопораненими.

Йдеться про поранених з фронту.

"Завтра почнемо також термінові санітарні обміни тяжко пораненими полоненими з лінії фронту", — написав він у Telegram-каналі.