Чому Росія не обстрілює енергетику України: нову тактику Кремля пояснили в Раді

Кучеренко про відсутність ударів по енергетиці та психологічний тиск “шахедами”

Російські війська щодня запускають сотні ударних дронів у повітряний простір України. Повітряні тривоги та вибухи лунають годинами. Росія завдає ударів і ракетами - днями під удар потрапили промислові та житлові об'єкти у різних населених пунктах України.

При цьому Росія дещо змінила тактику повітряних атак - не обстрілюють енергетичні об'єкти. Чому - розповів народний депутат України Олексій Кучеренко.

“Останні місяці три-чотири по енергетиці немає ударів, там я думаю є певні домовленості. Останні удари були по газовій інфраструктурі у березні. Від обстрілів може постраждати локальний об'єкт”, - зазначив народний депутат.

На думку нардепа, це якась глобальна домовленість - ймовірно, одна сторона сказала іншій - “ви тут битимете, а ми тут”. А за словами Кучеренка, є третя сторона за океаном, є й четверта.

“Бо енергетика, особливо ядерна енергетика, це взагалі те, що виводиться за дужки. Так світ побудований. Розумієте, війна має йти за правилами, хоча б за умовними, але правилами”, - зазначив народний депутат.

“Шахеди” ворог використовує для постійного дратування та нервування людей. Звісно їх збивають, вони падають та спричиняють жахливі наслідки - страждають багатоповерхівки, вигорають квартири.

“Мета цих “шахедів”, в першу чергу, психологічна, переконаний в цьому, тиснути на українців, щоб була втома, психологічна від війни. Відповідно, щоб виникала втома від влади, адже втома накопичується. Щоб українці, якомога, більше були готові до спонукання до миру”, - наголосив народний депутат.

Нагадаємо: портал “Коментарі” писав, що у Росії цинічно виправдовували обстріли Києва.