Чи отримає Путін у винагороду українські території: у МЗС зробили рішучу заяву
Україна не планує йти на поступки та закликає партнерів змусити Росію до закінчення війни.
Очільник МЗС України Андрій Сибіга заявив, що російський диктатор Володимир Путін не отримає від України жодних винагород чи подарунків для його задобрення. За словами українського міністра, Росію може спинити сила, яка змусить Кремль припинити війну в Україні.
Андрій Сибіга відреагував на нещодавні повідомлення у ЗМІ та заяви президента США Дональда Трампа щодо можливих обмінів територіями чи поступок України для припинення війни. За словами Сибіги, Україна не буде задобрювати агресора.
Очільник МЗС зауважив, що Україна підтримує встановлення миру, який має бути засновано на міжнародному праві.
Також міністр перепостив відео звернення Володимира Зеленського, у якому президент пояснив у чому полягає план Путіна та як російський диктатор хоче отримати українські території через поступки Заходу.
Раніше портал "Коментарі" повідомляв, що на Заході назвали території, які Україна може обміняти на переговорах з Росією.
Також "Коментарі" писали, що Путін отримав новий "подарунок" від Трампа. У Британії вказали, на які поступки пішов президент США щодо України для зустрічі з російським диктатором.