Чи мають українські чоловіки отримувати виплати за кордоном: що про це думають у ЗСУ

У ЗСУ вважають, що українські чоловіки за кордоном не мають отримувати виплат

Розмови про позбавлення українських чоловіків за кордоном статусу біженців та виплат є абсолютно логічними, заявив заступник командира Третьої штурмової бригади, майор ЗСУ Максим Жорін.

"В першу чергу, це політика і кожна країна буде завжди думати спочатку про себе. Допомагати постраждалим від війни дітям та жінкам - це одне. А терпіти здорових чоловіків, які вирішили втекти, та, мабуть, заплатили десятки тисяч доларів за перетин кордону - зовсім інше", - наголосив Максим Жорін.

Військовослужбовець відзначив, що повномасштабна війна триває вже понад два роки, чоловіки зробили свій вибір - незаконно виїхали, кинули власну країну та стали емігрантами, а тому вони не мають права експлуатувати своє українське походження.

"Отримуйте ставлення, на яке заслуговуєте. Ми вас туди не посилали", - додав офіцер ЗСУ.

Раніше портал "Коментарі" повідомляв, що Україна заявила про готовність запросити на наступний саміт миру РФ – це головне досягнення саміту, який пройшов у Швейцарії, пише журнал Time. Видання наголошує, що на конференції стало очевидно, що "мрія Андрія Єрмака про глобальну коаліцію зруйнована". Time відзначає, що на саміт не прибув Китай, а Саудівська Аравія погодилася направити посла лише після того, як Володимир Зеленський в останній момент здійснив поїздку в королівство.

Крім того, портал "Коментарі" розповідав, що Україна втратила чимало можливостей для налагодження продуктивної співпраці з Китаєм, вважає політолог Євген Магда. "У нас відносини з Китаєм – це вектор профуканих можливостей. В українських посадовців не з’явилося розуміння Китаю. Ми не зуміли конвертувати у політичну співпрацю кілька років інтенсивного економічного партнерства з Китаєм", – наголосив Євген Магда.