Блокування військових чат-ботів є лише квіточками. Що чекає інформпростір України
Після того, як Телеграм заблокував військові чат-боти в суспільстві почалася дискусія із приводу того, чи варто було погрожувати закриттям каналу. Мовляв, такі «непрофесійні» дії уже завдали шкоди державі
Головне управління розвідки України Міноборони заявило, що керівництво месенджера Telegram заблокувало низку офіційних чат-ботів, якими користуються українські служби, зокрема і розвідка. Із приводу цього в Україні розгорнулися жваві дискусії. Зокрема, частина експертів вважають, що до такого блокування привели непрофесійні дії влади, яка погрожувала заборонити Телеграм в Україні.
Проте, аналітики вважають, що думати так наївно. Наприклад, політолог Михайло Басараб відзначив, що думати, що Телеграм не контролюється Росією - це те саме, що вірити в опозиційну Ксєнію Собчак.
При цьому нардеп Вікторія Сюмар відзначила, що її лякає якась критична втрата критичного мислення і занурення суспільства в пропаганду і примітивне чорно-біле мислення.
За її словами, як результат, багато людей серйозно починають обговорювати, що це проблема в цій дискусії, а не в тому, що телеграм виконує побажання ФСБ.
При цьому, на її думку, блокування військових ботів - це лише квіточки.
Нагадаємо, портал "Коментарі" розповідав, чому Телеграм міг заблокувати військові чат-боти.