У колишній столиці Китаю археологи знайшли найдавніший проспект, якому 2000 років
Вони натрапили на фрагменти старого проспекту і були здивовані
У Китаї вчені знайшли фрагменти старого проспекту, в давній столиці Лоян. Але, перш ніж приступити до дослідження, експерти провели детальну підготовку і вивчили архівні матеріали. Вони припускають, що вік цих фрагментів може перевищувати 2000 тисячі років, передає видання lenta.
Фахівці знайшли стародавню дорогу в середній частині провінції Хенань. Відомо, що ширина проспекту 36 метрів, а довжина - 2,5 кілометри. Вони стверджують, що колись це була стара частина міста, а проспект з'єднував західну і східну його частини. А це означає, що по ньому можна було дійти до обох культурних пам'яток стародавнього Китаю - храмам Сімінмень і Цін'янмень.
Вчені також змогли знайти необхідну інформацію, в якій говорилося про місцезнаходження даного проспекту. А прибувши на місце призначення, вони змогли особисто в цьому переконатися. Експерти провели аналіз збереження знайденої історичної пам'ятки, який показав, що на проспекті залишилися сліди від коліс возів. Поруч з давньою реліквією вони також знайшли багато монет і кілька гробниць, а ще древні кам'яні споруди.
Нагадаємо, "Їх зріст міг перевищувати три метри": палеонтологи з'ясували, хто мешкав на восьмому континенті.