Синоптики приголомшили новим прогнозом: що відбуватиметься з погодою найближчими днями

Українців попередили про різке похолодання та заморозки

В Україні днями очікується різка зміна погоди. У синоптичному графіку - ротація повітряних мас, пояснила синоптикиня Наталка Діденко. За її словами, ще у п'ятницю, 25 квітня, протримається тепло, однак в деяких регіонах ввечері вже буде холодніше повітря.

За словами Діденко, 25 квітня, максимальна температура повітря в Україні становитиме впродовж дня +20 +27 градусів.

“Короткочасні дощі з грозами пройдуть завтра місцями у західній частині та в Приазов'ї, а в більшості областей буде сухо, проте ввечері в п'ятницю локальні дощі ймовірні практично повсюди в Україні”, - повідомила синоптикиня.

У Києві 25 квітня очікується суха погода з температурою повітря до +22 +24 градусів. У другій половині дня чи вже навіть надвечір у столиці є ймовірність грозового дощу. У суботу в Києві вночі та вранці дощ із грозою, а вдень 26 квітня - різке зниження температури повітря до +14 градусів.

На Провідну неділю скрізь в Україні очікується свіжа погода, вночі та вранці +2 +8 градусів, вдень +9+14 градусів, у південній частині +12+18 градусів.

“У нічні години 27 та 28 квітня на заході, півночі та в центрі України є ймовірність заморозків на ґрунті”, - попередила Діденко.

Про значні зміни погоди попередили також в Укргідрометцентрі.

“Вночі 27 квітня у західних та північних областях, вночі 28 та 29 квітня в Україні заморозки на поверхні ґрунту 0-5° (І рівень небезпечності, жовтий), вночі 28 квітня у північних, східних та центральних областях заморозки в повітрі 0-3° (ІІ рівень небезпечності, помаранчевий)”, - йдеться у повідомленні.



Також в Укргідрометцентрі попередили, що заморозки завдаватимуть шкоди ранньоквітучим плодовим деревам.

Нагадаємо: портал “Коментарі” писав, чому в домі з'являється міль та як її позбутися.