На державному кордоні помітили Святого Миколая (ФОТО)
Казка на кордоні: у «Шегинях» з'явиться резиденція Святого Миколая
Чарівний гість Святий Миколай перетнув кордон та має намір завтра оживити казку у пункті пропуску "Шегині"! Про це повідомляє портал "Коментарі" з посиланням на інформацію Держприкордонслужби України.
Тут подорожніх чекатиме святкова атмосфера, магічна фотозона і, звісно ж, зустріч із самим Миколаєм. А найменших гостей, які перетинатимуть кордон на Львівщині, Миколай обов’язково потішить подарунками.
Раніше портал "Коментарі" повідомляв:
День Святого Миколая в Україні 2024 за новим календарем: коли святкувати
День Святого Миколая — одне з найулюбленіших свят в Україні, що відзначають 6 грудня. У 2024 році це свято набуде особливого значення, оскільки Україна відзначатиме його за новим календарем, що використовується в країнах, котрі перейшли на новоюліанське літочислення.
Важливість переходу на новий календар З 1 вересня 2024 року Україна офіційно перейшла на новий календар, що означає відзначення релігійних та державних свят за новоюліанським календарем. Це важливе рішення, яке було прийнято для приведення свят в Україні у відповідність з більшістю європейських країн і полегшенням економічних та культурних зв’язків. Зміни стосуються також святкування релігійних подій, серед яких і День Святого Миколая. Раніше це свято в Україні відзначалося 19 грудня за григоріанським календарем, але з переходом на новоюліанський, дата зміщується на 6 грудня.
День Святого Миколая за новим календарем: що зміниться?
Зміна календаря не змінює суті свята, але, безумовно, позначиться на ряді аспектів святкування. Основні зміни стосуються планування та підготовки до свят, оскільки багато українців звикли святкувати Миколая 19 грудня, і тепер їм доведеться пристосуватися до нової дати.
1. Традиції святкування
Святкування Дня Святого Миколая в Україні завжди було дуже важливим для дітей. 6 грудня, згідно з новим календарем, святкування буде проходити з подарунками, театралізованими заходами та багатьма іншими традиціями, такими як ворожіння та благодійність. Діти, як і раніше, чекають на святого, залишаючи під подушкою свої чобітки, в яких вранці можна знайти солодощі, іграшки або навіть книги.