Як захистити свій смартфон у воєнний час: прості правила

Фахівець у сфері кібербезпеки Андрій Баранович дав кілька порад, які допоможуть захистити свій смартфон у воєнний час

Російські окупанти використовують різні методи боротьби, зокрема й кіберфронт. Експерт у сфері кібербезпеки Андрій Баранович на своєму Telegram - каналі зазначив, які прості поради допоможуть українцям убезпечити свій гаджет від злому.

Мало того, що противник запускає в мережу різну фейкову інформацію, так може ще зламувати облікові записи та телефони, щоб посіяти паніку. Щоб цього не допустити експерт радить насамперед повністю оновити свій гаджет.

- Також варто видалити "ліві" програми. У самого фахівця встановлено лише Signal, Twitter, Messenger.

- Не рекомендується використовувати біометрію для захисту доступу до смартфона. Краще встановити пароль з обмеженою кількістю спроб;

- на всіх акаунтах необхідно активувати двофакторну автентифікацію;

- зашифрований бекап рекомендується розмістити в "хмарі";

- Ставтеся до будь-якого посилання однаково підозріло.

Нагадаємо, експерти назвали ознаки, за якими можна дізнатися, чи ваш телефон прослуховується і що зробити, щоб захистити гаджет.

Раніше видання "Коментарі" повідомляло, що в нашій країні все більше спритників, які, використовуючи різні шахрайські методи та шляхи обману, намагаються виманити у наших земляків дані банківських карток. Але позбавитися грошей можна й іншим способом, ненароком втративши свій мобільник. Як зберегти заощадження, коли ви втратили гаджет?

Читайте також, що втрата телефону стає справжньою катастрофою для сучасної людини, адже в цьому гаджеті ми зберігаємо особисту інформацію, важливі документи та номери людей, які не завжди вдається відновити. Які ж засоби допоможуть знайти втрачений гаджет?