Чому за роки війни в Україні так і не створили достатню кількість сучасної зброї, - українці відповіли
Тим не менш, постачання зброї з інших країн в Україну не припиняється
Естонія найближчими тижнями відправить в Україну вироблені у Сполучених Штатах Америки протитанкові ракетні комплекси Javelin. До того ж, офіційний Таллінн готовий був передати 122-міліметрові гармати Д-30, але для цього потрібен був дозвіл інших держав – Німеччини як виробника та Фінляндії як попереднього власника.
Днями в Україну також доставили від США понад 80 тонн зброї для посилення обороноздатності нашої держави, а також партію летальної зброї (близько 90 тонн). Вантаж призначено для захисників нашої держави на лінії фронту.
Крім того, з Великої Британії в Україну прибула чергова партія міжнародної технічної допомоги Збройним Силам, зокрема, британці доставили партію протитанкових гранатометів 5-го покоління NLAW.
Портал "Коментарі" вже цікавився у своїх читачів , що, на їхню думку, Україні необхідно робити з усім арсеналом зброї, наданим іншими країнами. Тепер же члени клубу "Коментарі" поділилися думками, чому наша держава змушена приймати озброєння в таких кількостях від країн-партнерів і чому за більш ніж сім років війни на Сході в Україні не було створено достатньої кількості сучасної зброї, щоб протистояти ворогові.
Більшість читачів висловили припущення, що інші держави на чолі з вищим керівництвом розробляли зброю протягом десятків років разом із великою кількістю вчених та інженерів. При цьому в Україні при владі були чиновники, які могли займатися не державництвом, а самозбагаченням.
Крім того, деякі читачі зазначають, що потрібна зброя в Україні була, але її могли продати. А склади зброї, що існують в країні, згоріли: