Військового ТЦК застрелили у Полтавській області: введено спецоперацію “Сирена” (ОНОВЛЕНО)
Збройний напад на військовослужбовця ТЦК у Полтавській області: що відомо
У Полтавській області невідомий застрелив військового військовослужбовця Полтавського РТЦК.
У Сухопутних військах повідомили, що 1 лютого 2025 року на автозаправній станції в м. Пирятин під час супроводу військовозобов'язаних до 199 навчального центру було вчинено збройний напад на військовослужбовця Полтавського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки (РТЦК та СП).
У Сухопутних військах нагадали, що вбивство військовослужбовця під час виконання службового обов’язку є тяжким злочином, який має бути розслідуваний у найкоротші терміни.
Також повідомляється, що у Полтавській області введено спеціальну операцію “Сирена”, здійснюється взаємодія з військовими структурами та правоохоронними органами суміжних регіонів. На місці події працюють правоохоронні органи, тривають оперативно-розшукові заходи.
ОНОВЛЕНО: Зловмисника затримали, ним виявився мешканець Полтавської області 1984 року народження. Спільник нападника – мешканець Полтави 1988 року народження. Зброю вилучили.
Нагадаємо, що портал “Коментарі” писав, чому ТЦК не надсилають штрафи військовозобов'язаним за неоновлення даних.