Раптова смерть чоловіка біля будівлі ТЦК

На Житомирщині чоловік помер поблизу будівлі ТЦК та СП: триває розслідування

У Житомирській області поблизу приміщення районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки помер чоловік. За фактом смерті правоохоронні органи розпочали перевірку.

Як повідомляється, напередодні військово-лікарська комісія визнала чоловіка придатним до проходження військової служби. Після цього у районному ТЦК та СП його включили до складу команди, де він очікував на зустріч із представниками однієї з військових частин для проведення співбесіди.

Згодом, уже за межами території одного з відділів Житомирського РТЦК та СП, чоловікові раптово стало зле. Він втратив свідомість і впав. Момент падіння зафіксували камери відеоспостереження.

Військовослужбовці центру одразу викликали швидку медичну допомогу та поліцію. Медики, які прибули на місце, намагалися реанімувати чоловіка, однак врятувати його не вдалося — було констатовано смерть.

Обставини та причини смерті встановлюються. Остаточні висновки мають надати правоохоронці та медичні експерти після завершення перевірки.

Нагадуємо, раніше портал "Коментарі" повідомляють про те, що між Україною та Чехією триває дипломатичне напруження, яке виникло після заяв чеського політика Томіо Окамури щодо українського керівництва та реакції офіційного Києва на ці слова.
Прем’єр-міністр Чехії Андрей Бабиш заявив, що український посол у Празі Василь Зварич, коментуючи висловлювання Окамури, нібито вийшов за межі дипломатичних звичаїв. За словами Бабіша, чеський політик звертався насамперед до власного електорату, тоді як дипломат, на його думку, не має права повчати чеську сторону.