В окупованому місті може бути епідемія смертельної хвороби

В окупованому Маріуполі зафіксували випадки сказу у домашніх тварин

У тимчасово окупованому Маріуполі може бути спалах смертельної хвороби – сказ. Про випадки сказу у домашніх тварин повідомляє псевдоадміністрація окупованого Маріуполя із посиланням на ветеринарну лікарню міста.

Маріупольці пишуть, що причина полягає у великій кількості безпритульних тварин. Окупанти не приймають жодних дій, щоб вирішити цю проблему. Вже неодноразово містяни скаржилися на величезні зграї собак, які нападають на людей.

"Хто б сумнівався. Диких тварин розвелося багато, ніхто їх не відстрілює, ось і сказ у домашніх".

"Враховуючи кількість безпритульних тварин, це насправді страшно…до чого це призведе далі, очікуємо епідемію?"

При цьому, люди переживають, що у лікарнях критично мало вакцин від сказу. Жителі зазначають, що наразі є інформація щодо наявності вакцин лише в одній поліклініці на все місто.

Раніше портал "Коментарі" повідомляв:

Військові РФ перекидають на один з напрямків живу силу та БК

До перекидань з Запорізької області активно додались переміщення живої сили та вантажівок з БК з території РФ. Про це повідомив радник Маріупольського міського голови Петро Андрющенко.

За його даними з підпілля, з неділі 17 листопада фіксується активний рух від Ростову-на-Дону до Маріуполя і далі вже стандартно в бік Волновахи та Курахівського напрямку. "Абсолютне відчуття, що росіяни кидають максимальні резерви для підтримки темпів наступу попри все", – пише Андрющенко.

Читайте також: Окупанти масово перекидають техніку з Запорізьких напрямів на інший: де посилюються бої

Продовжується перекидання техніки з Запорізьких напрямів через Маріуполь в бік Волновахи (далі — Курахівський напрям). Про це повідомляє портал "Коментарі" з посиланням на інформацію радника міського голови Маріуполя Петра Андрющенка. Перевозиться важка техніка, включаючи танки та вантажівки з БК.

Андрющенко зазначає, що росіяни почали витягувати БК з оперативно-тактичних складів в Маріупольському районі. Це вперше з 2022 року – не з території росії, а саме з попередньо підготовлених складів “в тилу” на окупованих територіях.