Головна Новини Суспільство події Триста українців взяли участь в запливі через Босфор – узяті призові місця

Загалом у цьогорічному запливі у Стамбулі взяли майже 1800 плавців з 34 країн

24 серпня 2020, 21:37 comments1641

Триста українців взяли участь в традиційному щорічному міжнародному запливі через Босфор в неділю, 23 серпня. Серед них є такі, хто посіли призові місця, повідомляє Укрінформ.

Джерело: Swimrocket

Перші три місця у віковій категорії 25-29 років посіли наші співвітчизники Артур Артамонов, Дмитро Оселедець, Єгор Чорний, Вячеслав Семхайкін став першим у віковій категорії 30-34 роки, а Володимир Прищепа – золотим призером у віковій категорії 40-44 роки.

Серед жінок українка Наталя Худякова посіла перше місце у категорії 38-39 років, Ганна Пасічник – прийшла другою у віковій категорії 25-29 років, Оксана Кошевська — друга у категорії 30-34 роки, Наталя Боришкевич – отримала срібло в категорії 40-44 роки.

У загальному заліку серед чоловіків Семхайкін посів п’яте місце з результатом 0:47:39, Прищепа – став сьомим з результатом 0:47:45. До першої двадцятки потрапили ще двоє українців — Артур Артамонов на 17-тому місці, Дмитро Оселедець -20-те мысце.  Найкращий результат серед чоловіків — у турка Мустафи Севеная - 0:46:01.

Серед жінок у загальному заліку у першій двадцятці також є представниці України — Орина Якуба, Ганна Пасічник та Оксана Кошевська — посіли відповідно 14-те,15-те та 19-те місця з часом 0:52:59, 0:53:00, 0:53:34. Найкращий результат показала туркеня Хіляль Зейнеб Сарач — 0:47:52.

Загалом у цьогорічному запливі у Стамбулі взяли участь 1765 плавців з 34 країн.

Раніше "Коментарі" писали, що українські тенісистки входять до десятки найбільш високооплачуваних спортсменок світу.